Готуйтесь до прогулянок: до кінця тижня тернополянам обіцяють тепло

Протягом тижня в Україні очікується  тепла, суха й малохмарна погода. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко.

«Захід, Північ та північний схід Європи перебувають під впливом серії циклонів – Sebastien, Rocco, Quentino, які й зумовлюють навколо негоду. А наша чарівна Lisbeth, наш антициклон, тримає над Україною сонце та тепло. Тепла погода втримається 15 жовтня і триватиме ще весь тиждень, трохи знизивши градуси на прийдешні вихідні», – зазначила синоптик.

Так, 15 жовтня температура повітря в усіх областях України очікується у межах +17…+23°C.

Попередня стаття

Двадцятьох добровольців з Тернопільщини відзначили цінними орденами

Наступна стаття

На подвір’я родини з Теребовлянщини підкинули муляж вибухівки

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.