На фестивалі «Best Mama fest» визначать кращу маму Тернопілля (Відео)

Мотивація для мам. У Тернополі вчетверте відбудеться «Best Mama fest». Сотні тернополянок, разом із відомими спікерами, обговорюватимуть стосунки в сім’ї, кар’єру, красу, здоров’я і залежність цих чинників від емоційного стану жінки. Цьогоріч очікують на відомих спікерів зі Львова, Харкова та Одеси.

«Деяких спікерів я по два роки чекаю. Запрошую ще з першого фестивалю, але в них графік такий завантажений, за кордоном виступають. І тут нарешті на цей фестиваль з’їхалося кілька спікерів, яких я запрошую вже не перший рік. Це буде просто мега подія», – розповіла засновниця фестивалю «Best Mama fest» Людмила Муринська.

У рамках фестивалю вперше відзначатимуть кращу маму Тернопілля. Переможницю обиратимуть з-поміж півсотні жінок. Номінанток буде 5.

«Цією премією я вирішила показати цінність різних матерів. Що успішна мама, що мама, яка все життя виховує діток, сидить вдома, і багатодітна мама, і мама особливих діток, – всі є однаково цінними», – сказала засновниця фестивалю «Best Mama fest» Людмила Муринська.

Для декого участь у конкурсі стала несподіванкою, тому що заявки за них подали друзі або колеги. Премія виявилася масштабнішою, ніж сподівались організатори. У соцмережах інформація про неї охопила понад 250 тисяч користувачів. Тепер такий конкурс проводитимуть щорічно, наступний оголосять до Дня матері.

«Перед цією премією я запитувала матерів у своїх фокусних групах і у фейсбуці: чи хочете, чи потрібно, чи бачите цінність в цьому. І я отримала підтримку, я отримала зворотній зв’язок, що так, це потрібно. Про матерів важливо говорити, про різних матерів важливо говорити», – вважає засновниця фестивалю «Best Mama fest» Людмила Муринська.

Стати учасником фестивалю можуть усі жінки: бабусі, мами та дівчата. Головне – бажання розвиватися.

Захід відбудеться за інформаційної підтримки Першого інтернет-телебачення Тернопільщини – МедіаТОР.

 

 

Попередня стаття

Керівник обласної юстиції пішов з посади

Наступна стаття

Тернополянок запрошують обстежитись у мамолога

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.