У Тернополі десятки людей вийшли на вулицю з чорними парасольками (фото)

У Тернополі відбулася щорічна всесвітня акція «Walk for Freedom» (Хода за свободу).

Десятки тернополян вийшли на вулиці міста з чорними парасольками, аби привернути громадськість до проблеми «сучасного рабства».

– Чому чорний колір? Це колір скорботи за жертвами торгівлі людьми, які не змогли отримати допомогу. Це символ негативного явища, яке є у всьому світі, розповіла керівник організації «Відродження Нації» Галина Кравець.

Хода у Тернополі відбулася з нагоди Європейського дня протидії торгівлі людьми, який відзначається 18 жовтня.

Організатори розповіли про організації, які надають допомогу жертвам рабства, а також кризові центри, куди можна звернутися особі, над якою здійснюється насилля.

Попередня стаття

Тернопільська «швидка» тимчасово без керівника

Наступна стаття

Вночі внаслідок ДТП у Тернополі постраждали дві жінки

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.