Помер один з найвідоміших екс-працівників ДАІ Тернопільщини Микола Лецкалюк

Сьогодні, 29 жовтня, перестало битися серце підполковника Миколи Лецкалюка.

До виходу на пенсію він працював на різних посадах в органах ДАІ Тернопільщини. На останній з посад ( 2012 р.) відповідав за профілактичну роботу. Тісно співпрацював з медіа. Журналісти знали його як дуже позитивну, веселу і легку у спілкуванні людину. Був ініціативним та креативним.

Освідчення на дорогах, квіти жінкам-водіям, акції для дітей – йому належать багато ідей у сфері безпеки руху.

Як розповідають колеги Миколи Лецкалюка, напередодні у чоловіка стався інсульт. Попри те, що він перебував на лікуванні, звістка про його смерть приголомшила друзів та знайомих.

Поховають Миколу Лецкалюка на рідній Рівненщині 30 жовтня.

Колектив першого інтернет-телебачення «МедіаТОР» висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Фото – 20 хвилин

Попередня стаття

На Чортківщині орендарю заборонили спускати став через протести і дозвіл з порушеннями

Наступна стаття

На Тернопільщині чоловік вкрав швидку, щоб добратися додому

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.