Повернувся з війни – зник на Тернопільщині: бійця АТО шукає матір

50-річний сержант ЗСУ Богуславський Юрій пропав безвісті 31 березня 2017 року. Він – уродженець м. Кременець, служив у 44-й артилерійській бригаді в Тернополі.

Понад два роки мама учасника АТО Мирослава Фількевич не має від нього жодної звістки й вважає, що сина вбили. За її словами, він виконував бойові завдання під «градами», за що має подяки та нагороди.

Повернувся з війни живим-здоровим, а тут, в частині, на мирній землі, через нестатутні відносини з командуванням частини (зі слів свідків) зник, і я вже майже 3 роки живу, як в пеклі, бо не знаю, що з ним зробили: чи його десь їдять черви, чи десь бродить по світу без пам’яті, чи його десь тримають силою. Не знаю, як за нього молитися: чи як за живого, чи як за мертвого, – каже Мирослава Фількевич.

За її словами, в поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 115 ККУ (підозра у вбивстві), але ця справа досі не розкрита.

Я неодноразово зверталась і в Генеральну прокуратуру, і в МВС, і в Міністерство оборони, і в НАБУ, і до омбуцмена, і до Президента, але завжди отримувала тільки відписки, що мої звернення пересилаються в Тернопільську прокуратуру, де їх і не збирались розглядати. А куди поділись всі ті бойові побратими та друзі, якими так пишався Юрій???! – питає жінка.

Фото: Myroslava Filkevych
Попередня стаття

Вулиця в селі Петриків потопає у смітті (Фото)

Наступна стаття

Реконструкцію Привокзальної площі планують завершити до кінця року (Фото)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.