Після обіду у Тернополі — сніг. Комунальники уже посипають дороги

У зв’язку із зниженням температури зовнішнього повітря та високим рівнем вологості у Тернополі оголошено «зелений рівень» системи оповіщення. При таких погодних показниках можливе утворення ожеледиці, тому рекомендуємо водіям, а особливо тим, які ще не “перевзули” свої авто, а також пішоходам, бути дуже уважними на дорогах.

Комунальники при потребі впродовж ночі здійснюватимуть превентивні заходи, зокрема попереднє посипання доріг та пішохідних ділянок, на вулицях та тротуарах міста працюватиме техніка. Роботи здійснюються відповідно до діючої у Тернополі “Дорожньої карти”.

Просимо тернополян забрати транспорті засоби з центральних вулиць, а також скоригувати свої маршрути.

Повідомляє Тернопіль житлово-комунальний

Попередня стаття

– Перспективний план обговоримо в районах, – очільник Тернопільщини Ігор Сопель про реформу децентралізації

Наступна стаття

Одинадцятий день шукають 15-річного Віктора Грубʼяка (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.