«Вдома краще»: Тернопіль показали у проєкті творців «Орел і решка» (Відео)

Тревел-шоу «Вдома краще! Тернопіль» зʾявилось у мережі. Ведучий та один з творців програми «Орел і решка» Женя Синельніков подорожує по містах України, шукає незвичайні місця, людей та намагається передати атмосферу міста. Він побував більш ніж в 110 країнах світу, але доТернополя приїхав вперше.
Зйомки у Тернополі почались 7 жовтня і тривали 3 днів. За цей час ведучі відвідали культові пам’ятки Тернополя. Про них дивіться у випуску «Вдома краще».

Попередня стаття

Надземний пішохідний міст з’явиться поблизу Збаразького кільця в Тернополі

Наступна стаття

Тернопільські підприємці об’єднуються для створення кластера медичного туризму (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.