Житель Збаразького району тримав удома гранату, яку знайшов на березі ставу

Про те, що чоловік зберігав гранату вдома, повідомив у поліцію його односельчанин. Поліцейські виїхали за вказаною адресою та під час обшуку виявили вибухонебезпечний предмет. Чоловік запевняв, що знайшов гранату на березі ставка у селі Колодно. Як повідомляє ГУНП у Тернопільській області, триває розслідування згідно статті 263 ККУ.

Попередня стаття

«Відчула себе зіркою», – 64-річна учасниця тернопільського конкурсу краси

Наступна стаття

Як взяти здоров’я у свої руки – розкаже тернополянам головний біохакер України Святослав Ханенко

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.