До Тернополя з концертом їде Наталія Фаліон та «Лісапетний батальйон» (Відео)

До Тернополя 28 лютого приїжджає колектив  «Лісапетний батальйон». Концерт колективу «Різдвяні вечорниці» відбудеться в ПК «Березіль».

Наталія Фаліон та «Лісапетний батальйон» подарує заряд позитиву та порцію надзвичайних вражень. Концерт можна відвідати усією родиною, кожного потішить творчість цих талановитих жінок.

Чотири причини піти на «Лісапетний батальйон» з програмою «Різдвяні вечорниці» в Тернополі:

  1. «Лісапетний батальйон» з програмою «Різдвяні вечорниці» подарує тобі незабутні враження та різдвяну атмосферу;
  2.  «Різдвяні вечорниці» – це програма, яка поєднює народні мотиви святкування Різдва та щирий народний гумор. Ти матимеш нагоду провести останній зимовий вечір разом з різдвяною програмою та «Лісапетним батальйоном»;
  3. Концерт буде дуже крутим та цікавим подарунком для твоєї бабусі! Вона його точно на довго запам’ятає;
  4. Якщо ти хочеш від душі посміятися, забути про рутину та буденні проблеми, сміливо вирушай на концерт колективу «Лісапетний батальйон»;

Нагадаємо, «Лісапетний батальйон» заснувала незмінна фронтментка Наталія Фаліон ще в далекому 1993 році. З того часу склад колективу майже не змінювався, а у 2013 році «Лісапетний батальйон» на всю країну продемонстрував свій творчий потенціал та здобув блискавичну перемогу на талант-шоу «Україна має талант». «Лісапетний батальйон» – це дванадцять креативних жінок зовсім різних професій, які своєю любов’ю до співу, народних традицій та української пісні змогли створити досить серйозний проект, який всіляко поширює любов до України, українських пісенних традицій та розповідає про історії життя українців, адже цей колектив поєднав у своїй творчості і народний гумор, і традиції, і просто життєві історії, яка хоча б один раз траплялися з кожним на життєвому шляху.

 

Попередня стаття

На Обʼїзній у Тернополі – майже одночасно стались дві ДТП. Рух транспорту заблокований (Фото)

Наступна стаття

Недотримання норм безпеки і алкоголь. Тернопільські поліцейські назвали причини загибелі двох робітників (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.