Оксана Бандера: дівчинці, яку залишили у “Вікні життя”, дали ім’я

Новонароджену дитину, яку підкинули у “Вікно життя” 4 лютого, назвали Бандера Оксана Богданівна. Таке рішення прийняв виконком Тернополя 13 лютого.

Дівчинку назвали Оксанкою, бо, ймовірно, народилась у День Ангела Оксани.

Прізвище Бандера дали покинутому немовляті не вперше. За словами членів виконавчого комітету, минулого року, коли дитині присвоїли таке прізвище, її дуже швидко вдочерили. Богданівна, бо вона “дана Богом”.

Після присвоєння ім’я, Оксанці зможуть видати свідоцтво про народження та влаштувати у дитячий будинок.

Ліля Антоляк

Попередня стаття

Вночі у Теребовлі розшукували трьох малюків, поки їхні батьки випивали

Наступна стаття

Нові маршрути громадського транспорту в Тернополі з’являться навесні

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.