У тернопільської волонтерки виламали двері й вкрали дитячі гроші (Фото)

Сьогодні у знаної волонтерки Христини Феціци обікрали квартиру. Жінка в обід повернулася додому. Двері у квартирі були відчинені, а речі розкидані. Про це написала на своїй сторінці в соцмережі.

– Двері відкривали професіонали – ні виломів, нічого. Все було тихо, навіть сусіди нічого не чули. Забрали золото і гроші – те, що було на видному місці. Але перевернули все – навіть постіль і шафу з білизною, – розповіла 20 хвилин волонтерка.

З квартири викрали 10 тис 100 грн і золото. Гроші були дитячі, їх мали витрати на свято для діток з Петриківського інтернату. Їх передали благодійники з Англії. У квартирі також є сейф, але до нього, за словами Христини, крадії не добралися. Зламів не було.

Волонтерка викликала додому поліцію і написала заяву. Чи знайдуть поліцейські зловмисників повідомимо згодом. Наразі в соцмережі друзі підтримують Христину й готові допомогти у разі потреби.

 

Попередня стаття

У Тернополі записати дитину в школу можна буде онлайн

Наступна стаття

Тернополяни масово купляють медичні маски (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.