Служити – хворі, кермувати – здорові. Збаразьких медиків підозрюють у підробленні довідок

Медиків Збаразької районної лікарні поліцейські підозрюють у підробленні документів.

Інформацію про це правоохоронці отримали від одного з підрозділів Служби безпеки України. Зазначають, що троє жителів району скористалися медичними довідками з недостовірними даними про стан їхнього здоров’я.

Документи видані Збаразькою центральною районною лікарнею і свідчать, що хлопці приблизно 20-річного віку не мають медичних протипоказань щодо отримання посвідчень водіїв, хоча раніше приносили від лікарів заключення про наявність серйозних діагнозів, відповідно до яких уникнули призову на строкову службу.

Слідчі місцевого відділення поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за статтею 358 ККУ – підроблення документів. Триває досудове розслідування.

Попередня стаття

В Україні зареєстрували перший випадок коронавірусу

Наступна стаття

Лапки без подушок. У Чорткові за чотирилапим доглядатимуть пожиттєво

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.