У Тернополі шукають пірнальні маски, аби ними рятувати хворих

У Тернополі збирають пірнальні маски, їх згодом перероблятимуть для медиків і хворих на коронавірус. Як це виглядатиме показали на відео Благодійний Фонд “MagneticOne.org”.

Кажуть, так допоможуть простим способом врятувати життя людей, котрі зараз не можуть бути під’єднані до апарату штучної вентиляції легенів, або апарат використовується для однієї людини. Він може бути використаний для двох та більше, безпечним для людини способом.

Таке рішення винайшли небайдужі інженери з компанії MAWI разом з іншими фахівцями. Як це працює дивіться на відео.

Попередня стаття

У Тернополі заборонили збиратись більше двох, а дітям – без супроводу дорослих

Наступна стаття

До 50 “закладок” на день. У Тернополі судитимуть організатора наркобізнесу

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.