На Тернопільщині від коронавірусу помер священник із Заліщик

На Тернопільщині ще одна смерть від коронавірусу. Помер священник із Заліщиків, у якого першим лабораторно підтвердився COVID-19. Про це повідомили на сторінці Тернопільського штабу для боротьби з коронавірусом.

Чоловіку 57 років, лікувався в Тернопільській лікарні швидкої допомоги. В останні дні його стан погіршився. Пацієнта підключили до апарату штучної вентиляції легень. Але нині зранку його не стало.

❗️НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ ЩЕ ОДИН ЛЕТАЛЬНИЙ ВИПАДОК ВІД COVID-19🔹Помер чоловік 57 років з міста Заліщики.🔹Це священик, у…

Опубліковано Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом Неділя, 5 квітня 2020 р.

 

Попередня стаття

На Тернопільщині нових випадків коронавірус не підтверджено

Наступна стаття

В Україні запускають додаток, щоб стежити за дотриманням карантину

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.