Самогубцю на Збаразькому кільці врятував прокурор області

Сьогодні ввечері тернополяни спостерігали, як на Збаразькому кільці чоловік намагався вчинити самогубство. Він виліз на металеву конструкцію над білбордом, облив себе бензином, та прив’язався до флагштока прапора.

На металевій опорі чоловік провів близько години. На місце виїхали оперативні служби Тернополя. Кільце обгородили.

Усні вмовляння на відстані не допомогли. Тому до порушника громадського порядку піднявся хтось з оперативників. Як вдалося з’ясувати згодом, ним виявився прокурор Тернопільської області  – Петро Бойко. Після 5 хвилинної розмови чоловік спустився на землю, за ним спустився й прокурор.

Що відбувалось на місці можна переглянути в прямому ефірі Першого інтернет-телебачення Тернопільщини “МедіаТОР“.

Як повідомляє сайт Терміново чоловік, який виліз на рекламний щит, перебуває у Тернополі вже 2-3 дні. Тернополяни могли його бачити на сходах обласної прокуратури, де він періодично сидить з плакатом. Завдяки таким діям фермер з Хмельниччини хоче привернути увагу громадськості до своєї проблеми – майнового конфлікту, який призвів до втрати коштів на посіви. З даного приводу відкрито кримінальне провадження, яке скерували на розслідування на Тернопільщину.

Чоловік же домагається, щоб справу повернули розслідувати на його рідну Хмельниччину. У Тернополі фермера в прокуратурі приймали процесуальні керівники. Що ж штовхнуло його до акту відчаю – наразі невідомо.

 

 

Попередня стаття

У Тернополі чоловік виліз на білборд і облив себе бензином (Наживо)

Наступна стаття

За добу в області +42 інфікованих вірусом Covid-19

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.