Правоохоронці розшукують жителя Кременця Юрія Богуславського

Співробітники Тернопільського відділу поліції встановлюють місце перебування Юрія Всеволодовича Богуславського, 1969 року народження, жителя Кременця. 

Чоловік 31 березня 2017 року вийшов з військової частини, що в Тернополі, і досі про нього нічого не відомо.

Правоохоронці закликають, якщо хтось знає, де може перебувати розшукуваний, телефонуйте за номером (0352) 27 10 22, 27 11 70 або 102.

Читати більше: Повернувся з війни – зник на Тернопільщині: бійця АТО шукає матір

Попередня стаття

У Карпатах заблукав 13-річний тернополянин

Наступна стаття

У парку Нацвідродження закінчують ремонт сходів (Фото)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.