У парку Нацвідродження закінчують ремонт сходів (Фото)

У Тернополі завершуються ремонтні роботи на вході у парку Національного відродження з боку просп. Степана Бандери. Тут оновили сходи та облаштували пандус.

«Тернополяни виступили з ініціативою облаштування пандуса. Тепер без зайвих зусиль на прогулянку парком зможуть вирушити люди з інвалідністю та батьки з дитячими візочками», – повідомили у міській раді.

Площа відремонтованих сходів – понад 500 м².

Читати більше: Ремонт сходів у парку Нацвідродження: що вже зробили (Фото), У парку Нацвідродження облаштовують пандус. Літак демонтовувати не будуть

Попередня стаття

Правоохоронці розшукують жителя Кременця Юрія Богуславського

Наступна стаття

У Тернополі запрацював перший «відкритий» офіс політичної партії «За майбутнє» (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.