Томографію пацієнтам з підозрою на COVID-19 мають робити безкоштовно

Пацієнти з підозрою на коронавірус можуть безкоштовно зробити комп’ютерну томографію і рентген. Відтепер ці послуги увійшли до так званого «ковідного пакету».

Про це на онлайн-брифінгу 14 жовтня повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, – пише Громадське.

Він пояснив: щоб безкоштовно зробити комп’ютерну томографію чи рентген, потрібно мати направлення від сімейного лікаря. Якщо за надання таких послуг від пацієнта вимагають гроші, то потрібно звернутися в контакт-центр Нацслужби здоров’я за номером 1677 та залишити скаргу, або зробити це на сайті МОЗ у розділі «Громадянам».

Нагадаємо, «ковідний пакет» – це медичні послуги, які безкоштовно надаються пацієнтам із підозрою на коронавірус. Це, наприклад, тестування на COVID-19.

У «пакеті» передбачені кошти на лікування хворих, діагностику та виплату зарплати лікарям. Також за ці кошти лікарні можуть придбати ліки та матеріали для лікування хворих.

 

Фото з мережі інтернет

Попередня стаття

У тернопільській квартирі згоріла жінка

Наступна стаття

У Терноплі злодій відповість за крадені шоколад і алкоголь

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.