26-27 жовтня в окремих мікрорайонах Тернополя буде відсутнє водопостачання

У зв’язку із плановим промиванням водопровідних мереж, з 00:00 год. 26 жовтня до 24:00  год. 27 жовтня буде припинено водопостачання в центральній частині Тернополя, у мікрорайонах «Новий Світ» і «Старий Парк» та в районі вулиць: Текстильна, Бродівська, Поліська, Татарська, Деповська, Дівоча, Чайковського, Манастирського, Чернівецька, Гребінки, Садова, Живова, Білогірська.

Уже опівночі 27 жовтня вода поступово з`являтиметься у помешканнях тернополян, однак міститиме підвищену дозу хлору, а тому буде непридатною для вживання.

У період відсутності води в мережі також буде здійснено комплекс робіт, які неможливо виконати за звичайних умов – заміни пожежних гідрантів, запірної арматури на вузлових місцях мережі, підключення новозбудованих об’єктів тощо.

Адміністрація КП «Тернопільводоканал» просить вибачення за тимчасові незручності та просить споживачів завчасно зробити необхідний запас води.

Промивання водопровідних мереж здійснюється двічі на рік – навесні та восени. Ця процедура, передбачена технологією експлуатації водопровідних мереж для покращення якості питної води.

Джерело

Попередня стаття

У Тернополі відбудеться забіг з домашніми улюбленцями

Наступна стаття

Онкогінеколог Галина Денега: “У лікуванні раку яєчників головне – вчасно прийти на огляд” (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.