Хор імені Верьовки запрошує на Великі різдвяні концерти у Тернополі

14 січня у Драмтеатрі в Тернополі відбудуться два Великі різдвяні концерти Національного заслуженого академічного українського народного хору ім. Г.Верьовки.

Початок концертів о 17:00 та 19:30 год., повідомили організатори. На святковому концерті українського народного хору імені Г.Верьовки на глядачів чекають різдвяні пісні, колядки, щедрівки, національний колорит та чудові номери.

Колектив народного хору ділиться на кілька відділень: у хоровій групі є 60 учасників, в оркестровій – 20 музикантів, а склад танцювальної групи – 32 особи. Усі учасники хору – справжні професіонали, майстерно володіють спільним репертуаром та неймовірно передають вокально-музичну та танцювально-народну культуру і самобутність різних куточків України. Хор Верьовки – небачене видовище: глядачі часто не можуть вибрати, що сподобалось більше – бездоганний хор, дивовижні танці, віртуозний оркестр чи пречудові костюми. Це не спектакль, а магія, яку артисти творять через нечувані звуки, небачені рухи і неземні кольорові гами.

Концерти відбудуться з дотриманням усіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ.

Квитки можна придбати в касі драматичного театру та ЦУМі (відділ Коніка), а також https://ternopol.karabas.com/ua/hor-im-g-g-verovki-48

Попередня стаття

Ігор Сопель: «У 2022-му – наснаги для нових звершень на благо України!» (Відеопривітання)

Наступна стаття

11 січня Tabakov запрошує на концерт «Різдвяна ніч» у Тернополі

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.