Присвята усім українцям. У Тернополі з єдиним концертом виступить Іван Попович

Улюблені хіти від справжньої легенди української естради – Івана Поповича, які підкорили серця не одного покоління та які неможливо не підспівувати, прозвучать 21 листопада у Тернопільському драмтеатрі. Початок концерту – о 19:00.

Свій концерт Іван Попович присвячує усім українцям: «Я впевнений, що немає нації більш сміливішої, мудрішої та сильнішої, ніж українська. Я об’їздив за свій довгий творчий шлях майже увесь світ, тому переконуюсь щоразу, наскільки сильними є українці».

Символічно, що концертна програма має назву «Україно, я тобою горджуся» та названа на честь нової композиції Івана Поповича, яку він презентував нещодавно. У програмі прозвучать хіти легенди, які не один рік у багатьох на вустах та які любить і знає чи не кожен: «Золото Карпат», «Розлук не буде», «Василино», «Закарпаття моє», «Верховино, мати моя», «Гуцулянка». 

Гості події почують також ліричні та лірико-патріотичні пісні. Зокрема, прозвучить «Реквієм для матері», або просто «Молитва».

«Цей твір я написав на вірш Івана Петровція, де мати проводжала на війну двох синів, які не повернулися додому. У цій композиції, у самому кінці, криком, притаманним Івану Поповичу, я проклинаю війни: «Чого чекаєте ви, мамо, чого ваш погляд занімів, тривога ваша над полями не за своїх, за всіх синів», – розповідає Іван Попович.

Також на подію як почесні гості будуть запрошені військові, мами, дружини, діти загиблих захисників. Не обійдеться і без сюрпризів.

«Гостями концерту будуть співачка і ведуча Роксолана Калин, заслужений артист України, один із кращих гумористів сьогодення в Україні Ігор Чепіль, який уміє «тримати» аудиторію. Окрім цього, разом з Іваном Поповичем в Тернополі виступить також дуже хороший великий колектив, який представляє одяг з усіх регіонів України», – запрошують на концерт організатори.

21 листопада / 19:00
Тернопіль, Драмтеатр
Квитки за посиланням:
https://ternopol.karabas.com/ua/ivan-popovich-28/order/

Попередня стаття

Тернопільські дошкільнята подарували захисникам зарядну станцію на сонячній батареї

Наступна стаття

У Тернополі з великим сольним концертом виступить Хор Верьовки

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.