Знищена пускова установка С-400 на Брянщині після удару БпЛА

Сили БпЛА знищили С-400 на Брянщині, яка загрожувала Києву

Українські військові в ніч проти 6 липня успішно уразили російську пускову установку зенітно-ракетного комплексу С-400 на території Брянської області. Джерело повідомляє, що техніка використовувалася для балістичних ударів по Україні.

Операція відбулася під час масованої атаки російських військ. Військові виявили ціль на території Росії та знищили пускову установку С-400, призначену для пусків балістичних ракет по наземних цілях.

Брянщина як база для ударів по Києву

Брянська область слугує одним із основних районів, звідки російські війська регулярно запускають балістичне озброєння безпосередньо по столиці України. Успішне ураження комплексу всупереч планам противника допомогло зберегти життя цивільних.

Тим часом у ніч проти 6 липня російські війська здійснили масовану атаку на Київ. Вони застосували ракети «Циркон», балістичне та крилате озброєння, а також безпілотники. Внаслідок удару та падіння уламків виникли пожежі в кількох районах столиці.

У Подільському районі зафіксовано часткове руйнування багатоповерхівки. Загалом жертвами обстрілу стали 15 людей. Питання посилення захисту від балістичного терору планують обговорити на саміті НАТО.

More From Author

Палаючий нафтопереробний завод Росії після ударів СБУ за наказом Зеленського

40 днів тиску на Росію: наслідки кампанії Зеленського

Вулканічна кальдера на дні океану, виявлена ШІ серед 73 нових обєктів

ШІ розкрив таємницю океану: 73 нові вулканічні кальдери на дні

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *