Медіа-продакшн створена для того, аби ви побачили більше, ніж можна побачити на екранах телевізорів. Аби почули те, що залишається за редакційними рядочками звичних медіа. Відчули емоції, які передають інтерв’юери, дивлячись в очі. Зрозуміли, що на місці героїв наших матеріалів могли б бути ви. Ми є тим центром, який позбавляє вас обмежень. З нами ви відчуєте життя по-справжньому.

МедіаТОР — це унікальний ресурс в інформаційному просторі Тернопільщини. З нами ви пізнаєте всі фарби буднів, зрозумієте, що навіть пустота має значення, бо її можна наповнити.

МедіаТОР — це проект про життя звичайних людей, їхні клопоти і способи ставати сильнішими.

МедіаТОР — якісна медійна платформа, яка поєднує в собі інформаційний портал та відеопродакшн. Колектив МедіаТОРа – досвідчені журналісти, режисери, оператори, фотографи, дизайнери, відео- та звукоінженери. Ми вміємо створювати тренди, писати і знімати про справжнє і важливе.

МедіаТОР — місцева неурядова громадська організація спрямована на відтворення справжнього соціального життя українців. Ми прагнемо не лише розповідати про сучасні проблеми оточуючих, а разом з ними, звертаючись за порадами до досвідчених спеціалістів, шукати способи їх вирішення. Важливу увагу об’єднання приділятиме історичній спадщині Тернопільщини, на відновлення якої поки не знаходять кошти чиновники. І завжди у центрі нашої уваги – цікаві моменти життя області.