Власники індивідуального опалення платитимуть більше

Проект TERNOPIL TIME

 

Власники квартир з індивідуальним опаленням додатково платитимуть за обігрів під’їздів, сходових кліток, підвалів. Таким чином планують відновити справедливість між споживачами. Ймовірно, що нововведення запровадять уже з наступного опалювального періоду, – відзначив голова ГО «Рада голів ОСББ міста Тернополя» Сергій Лупак.

 

«Затверджена методика розподілу за транзитні стояки. Методика ступила в дію з 25-го січня, вона буде запроваджуватися за рік або два роки. І кожен співвласник з індивідуальним опаленням буде доплачувати за ці стояки. Це справедлива практика, оскільки люди фактично гріються від транзитних стояків. Також співвласники можуть в себе на зборах встановити коефіцієнти понижувальні для кімнат кутових, для кімнат, які розташовані над неопалювальними приміщеннями. Коли у будинку буде комерційний облік, все що зайшло у будинок співвласники мають оплачувати, то чому люди, які гріються транзитними стояками, не оплачують за це, а оплачують інші люди, в яких централізоване опалення».

У “Тернопільміськтеплокомуненерго” додають: під’їздами у багатоквартирних будинках користуються усі мешканці, відповідно справедливо буде оплачувати за їхній обігрів теж усім. Нині опалення місць загального користування оплачують лише власники квартир з централізованим опаленням.

«Власники квартир з індивідуальним опалення будуть також укладати угоди з КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» щодо обігріву місць загального користування у будинках. Наразі розробляється відповідна методика. Також хочу додати, що відмовитися від опалення в під’їздах ми не можемо, оскільки цього вимагають санітарні норми», – зазначив директор КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” Андрій Чумак.

Втім, щоб мешканцям багатоповерхівок економити на опаленні, необхідно подбати про термомодернізацію будинку.

 

Вікторія Неборак

Вікторія Неборак

Вікторія Неборак

Попередня стаття

Чоловіка, який півроку тому приїхав на Тернопільщину і втратив пам’ять, впізнали. Він їде додому

Наступна стаття

Напередодні Великодня у Тернополі відбудеться сільськогосподарський ярмарок

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.