Медіа-центр

Медіа-центр інформаційної агенції «МедіаТОР» дає можливість тернополянам побачити події наживо. Важливі заяви, резонансна інформація щойно озвучена промовцями – одразу  в інтернет мережі.

Сучасний конференц-зал оснащений пристроями для он-лайн трансляції в FULL HD якості. Прямий ефір заходу за бажанням клієнта  можна побачити  одразу  на кількох порталах в соцмережах на каналі youtube або ж на ж RTMP serverі. Є можливість он-лайн включень спікерів Skype.

Зважаючи на досвід роботи, команда «МедіаТОРа» врахувала потреби клієнтів у якісному зображенні. Медіа-центр оснащений студійним освітленням, що забезпечує телеоператорам належні  умови  зйомок.

Для потреб доповідачів, представників їхніх прес-служб та журналістів  у приміщенні медіа-центру  є можливість безкоштовного доступу до Інтернету за технологією Wi-Fi.

Під час заходу учасники мають змогу продемонструвати відео чи фото на плазмовому телевізорі діагоналлю 42 дюйми. Екран обладнаний  зчитувальними пристроями для будь-яких носіїв.

За замовленням клієнта проведений захід може бути записаним.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.