В Україні триває «день тиші» перед другим туром виборів

Опівночі в Україні розпочався день тиші напередодні другого туру президентських виборів. Сьогодні законом заборонена будь-яка політична реклама чи передвиборча агітація на користь кандидатів.

Починаючи з 00:00 суботи комунальні служби зобов’язані зняти передвиборні агітаційні матеріали політиків – білборди, банери, вивіски, рекламу на транспорті, вітринах тощо.

Якщо ви побачили агітаційні матеріали на вулицях Тернополя – звертайтеся в поліцію. За порушення дня тиші встановлена адміністративна відповідальність. За агітаціюгромадянам загрожує штраф у розмірі 510-850 гривень, а посадовим особам – 850-1360 гривень.

Юліана Діткун

Юліана Діткун

Журналіст

Попередня стаття

У Тернополі на вихідних виставка фіалок

Наступна стаття

Тернопільська молодь знайомиться із затребуваними в світі професіями (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.