Тернополян запрошують на виставку військової техніки

15 серпня на паркувальному майданчику ТРЦ «ПОДОЛЯНИ» м.Тернопіль відбудеться показ техніки та озброєння 44-ї окремої артилерійської бригади. Акція організовують в рамках популяризації військової служби за контрактом у Тернопільській військовій частині А3215.

Армійці представлять елементи військового спорядження, яким користуються під час виконання бойових завдань. Буде відкритий доступ до 10 – тонних гармат 2А36 «ГІАЦИНТ» та військових тягачів «КРАЗ», які нещодавно повернулися зі Сходу.

Оркестр Тернопільських артилеристів гратиме репертуар виключно з українських композицій у двох відділеннях:

1 відділення з 11год. до 12 год.

2 відділення з 14 год. до 15 год.

Працюватиме фотозона.

Попередня стаття

Неподалік 6-го магазину фура, об’їжджаючи нове кільце, обірвала дроти (Фото)

Наступна стаття

Маленька тернополянка, яку мама залишила у “Вікні життя”, їде у нову родину

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.