У Тернополі пропала 13-річна школярка

У Тернополі правоохоронці розшукують Піддему Катерину Артемівну. 24 квітня 13-річна дівчина пішла до школи і до цього часу не повернулася. Місцезнаходження школярки не відоме.

ПРИКМЕТИ: на вигляд 14-16 років, зріст 165 см., худорлявої статури, обличчя овальне, волосся довге, світло-русявого кольору.

ОДЯГНЕНА: коротка куртка бордового кольору, темно-сині джинси, кросівки білого кольору.

При наявності будь-якої інформації щодо можливого місця знаходження дівчини, повідомляти за номером спецлінії поліції “102” або (067) 3699896.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

На Тернопільщині школярі малюють писанки (Відео)

Наступна стаття

На Великдень Тернопільщину охоронятимуть понад 1000 поліцейських

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.