«Економили на хлібі», — тернополяни про заощадження на літню відпустку (Відео)

Щорічно кожному українцю надається відпустка не менше 24 календарних днів. Зазвичай, люди використовують її влітку, бо саме в цей час не охоче працюється. Протягом року готуються — вибирають місце відпочинку та заощаджують кошти.

А чи вдалося заощадити за зиму на літню відпустку, — дивіться в проекті «Власне бачення» Першого інтернет-телебачення Тернопільщини МедіаТОР.

Наталя Борсук

Наталя Борсук

Попередня стаття

У вінничанки, яка вистрибнула з потягу на Тернопільщі, численні переломи

Наступна стаття

На Тернопільщині через обробку полів загинули зайці і борсуки

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.