Радянську авіабомбу, знайдену будівельниками у центрі Тернополя, вивезли для знешкодження

22 травня на будівельному майданчику на вулиці Доли у Тернополі працівники знайшли боєприпас. Піротехніки ДСНС, що прибули на виклик, встановили, що це фугасна авіабомба радянського виробництва ФАБ-50 часів Другої світової війни.

Будь-які роботи на місці знахідки вчора призупинили, а місце знахідки огородили. Сьогодні зранку після того, як територію детально обстежили, вибухонебезпечний предмет вивезли за межі міста. Боєприпас знешкодять шляхом контрольованого підриву.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

На Гаївському перехресті у Тернополі повторно встановили висотні обмежувачі руху

Наступна стаття

Літні табори для тернопільських учнів розпочнуть діяти у червні

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.