“Підрізав” і показав середній палець: тернополянин обурений поведінкою патрульного (Відео/Фото)

У Тернополі патрульний під час руху створив аварійну ситуацію на дорозі, – написав у мережі Фейсбук Anton Yuzvik. Тернополянина обурила поведінка поліціанта, адже на спробу запитати, як зрозуміти такі небезпечні і необдумані дії, він отримав у відповідь – «середній палець».

“Рухався по вул. Руській в напрямку району «Дружба». Проїхавши світлофор біля школи #6, поліцейська машина з правої лінії, з виключеними проблисковими маячками, підрізає мій автомобіль. На моє здивування і спробу запитати, як зрозуміти такі небезпечні і необдумані дії, я отримав відповідь – «середній палець».

В світлі останніх подій, прошу звернути увагу на вказану особу(не можу сказати -поліцейського) і поширити дане відео. Якщо поліцейські будуть створювати аварійні ситуації на дорогах, тоді що вже казати про решту водіїв? Нам потрібний гідний приклад для наслідування, а не ще одне джерело небезпеки для інших транспортних засобів у вигляді халатних водіїв-поліцейських!”, – йдеться  в дописі.

Патрульний заперечує, що показував рукою будь-якийсь жест.

Відео/Фото: Anton Yuzvik
Попередня стаття

На Тернопільщині зростає кількість квартирних крадіжок. Як вберегтися

Наступна стаття

«Аналізуємо, бо важко перевірити», – тернополяни про роботу журналістів (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.