На Тернопільщині відкривають насіннєвий завод (НАЖИВО)

 

Сьогодні, 20 червня, у Настасові стартує 4-й міжнародний форум аграрних інновацій «Нове Зернятко». На гостей фестивалю чекають огляди технічних новинок, презентації продуктів компаній-партнерів, тематичні конференції. Триватиме агрофорум  два дні.

Відкриття насіннєвого заводу в рамках форуму «Нове Зерняттко»  Перше інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР» транслює НАЖИВО.

Попередня стаття

Раніше судимий тернополянин виніс з новобудови майно, вартістю 10 тисяч гривень

Наступна стаття

На Тернопільщині прокуратура вимагає повернути громаді близько 50 га землі

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.