![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2019/06/64622612_1336287393177444_6989956761960579072_o.jpg)
На плесі Тернопілського ставу за 300 метрів від берега перекинулося 3-місне каноє. У воді перебувало двоє осіб. Подія трапилася поблизу вулиці Чумацька у місті Тернопіль.
За лічені хвилини на місце події прибув черговий караул 1 державної пожежно-рятувальної частини 1 ДПРЗ Управління. За допомогою рятувального човна «МАРС-700» потерпілих евакуювали на берег, – повідомляють в Управлінні ДСНС України у Тернопільській області.