Активісти оприлюднили результати експертизи щодо скандальної забудови в парку Нацвідродження (НАЖИВО)

Нагадаємо, історія з забудовою парку Нацвідродження тягнеться вже декілька років. Ще у 2014 там хотіли звести екоготель із закладом громадського харчування. Почати будівництво не дозволила громадськість. Вже через два роки, у 2016, з’явились документи на будівництво соціально-спортивного центру «Вулична академія». Та на акції протесту знову вийшли громадські активісти. Сутички тривали кілька місяців. Врешті будівництво відновили,а активісти подалися до суду. Сьогодні активісти оприлюднять інформацію з приводу отриманої експертизи щодо будівництва в парку Національного Відродження.

Попередня стаття

На Руській затори. Автобус збив пішохода (Фото)

Наступна стаття

На Бучаччині водій іномарки збив 7-річного велосипедиста (Фото)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.