У мене тяжкохворий син, а я не маю за що його лікувати, – працівникам Кременецької лікарні не виплачують зарплат (Відео)

Працівникам Кременецької районної комунальної лікарні довгий час не виплачують зарплат. Через це медперсонал вийшов на акцію протесту.

За червень дали аванс, а далі кажуть не чекати. У бухгалтерії ввічливо, конкретно говорять, що грошей нема, – пояснюють жінки.

У мене, наприклад, тяжкохворий син, і я не маю його за що лікувати. Його треба везти у Тернопіль чи Львів, а в мене нема копійки за душею. Через це я прийшла сюди і прошу, – каже, зі сльозами на очах, одна з працівниць Кременецької лікарні.

Як пояснюють жінки на відео, телефонували на гарячу лінію Міністерства соціальної політики, проте там порадили звертатись до місцевого керівництва.

Попередня стаття

У центрі Тернополя кандидат у нардепи побився з прихильником іншої політичної партії

Наступна стаття

В одному з нічних клубів Тернополя невідомі побили чоловіка, потерпілий у лікарні (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.