В Україні триває «день тиші» перед парламентськими виборами

Опівночі в Україні розпочався день тиші напередодні парламентських виборів. Сьогодні законом заборонена будь-яка політична реклама чи передвиборча агітація на користь кандидатів.

Починаючи з 00:00 суботи комунальні служби зобов’язані зняти передвиборні агітаційні матеріали політиків – білборди, банери, вивіски, рекламу на транспорті, вітринах тощо.

Якщо ви побачили агітаційні матеріали на вулицях Тернополя – звертайтеся в поліцію. За порушення дня тиші встановлена адміністративна відповідальність.

Попередня стаття

Стовп диму. У центрі Тернополя загорілась будівля (Фото)

Наступна стаття

«Весілля, море та консервація огірків», – тернополяни про екватор літа (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.