У Тернополі біля церкви фестивалить молодь (НАЖИВО)

У церкві Матері Божої Неустанної помочі, що на Східному, триває фестиваль для молоді. Понад триста дітей з 12 парафій різних міст України та за кордону приїхали до Тернополя.

На фестивалі молодь молиться та слухатиме науки духівника. Також учасники організовують творчі виступи, дискусійні розваги.

Зазначимо, фестиваль редемптористської молоді проводиться уже в тринадцяте. Триватиме у церкві Матері Божої Неустанної помочі до 28 липня.

Журналісти Першого інтернет-телебачення Тернопільщини транслюватимуть фестиваль НАЖИВО.

Попередня стаття

На Тернопільщині розшукують організатора терористичної групи

Наступна стаття

На Гусятинщині трактор насмерть придавив чоловіка

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.