![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2019/08/FB_IMG_1565699061605.jpg)
13 серпня в селі Личківці Гусятинського району на території місцевої ферми у вигрібну яму, потрапили три особи.
На місце події направлено рятувальне відділення. Рятувальники та працівники обєкту витягнули потерпілих на поверхню.
Одному з постраждалих з допомогою апарату захисту органів дихання рятувальники здійснили реанімаційні заходи, бо самостійно він не дихав. Усіх потерпілих доправили до медичного закладу. Повідомили в головному управлінні ДСНС України у Тернопільській області.