Швидше пішки, ніж транспортом: на Бандери ранкові затори (Фото)

На проспекті Степана Бандери – традиційні “ранкові тягучки”, – скаржаться тернополяни, які поспішають на роботу та навчання. Автівки повільно просуваються в обидва боки – у напрямку Східного масиву та центру.  Аби не запізнитись, люди масово йдуть пішки. Кажуть: так можна і зекономити, і для здоровʼя корисно.

Попередня стаття

Готові результати перевірки курки-гриль з “Сільпо”, якою начебто отруїлась сім’я тернополян

Наступна стаття

Депутат тернопільської облради Олександр Башта у важкому стані. Його готують до операції

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.