«По телевізору не показують», – тернополяни про українське кіно (Відео)

Про «прорив» в українському кінематографі не чув хіба що лінивий. Сучасне національне кіно задовольнить смаки вимогливого глядача, та головне – воно наше.

Після багаторічного застою в Україні знято понад сотню стрічок, багато з яких профінансовано з державного бюджету. Трагічні події 2014-го змусили багатьох українців усвідомити, що «нація без культури – вічний ресурс для інших». Щоб зменшити вплив ворожого контенту у тому ж році в Україні оголосили «бойкот російського кіно», а патріотично налаштовані громадяни почали все частіше дивитись стрічки за участі наших акторів.

День українського кіно, який щорічно відзначають у другу суботу вересня, цьогоріч випадає 14 вересня, статус офіційного державного професійного свята отримав у 1996 році. Свято ввели «на підтримку ініціативи працівників кінематографії України».

Яке українське кіно дивляться тернополяни – у проекті «Власне бачення» Першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР».

 

Попередня стаття

20 жовтня у Тернополі відбудеться четвертий жіночий фестиваль Best Mama fest

Наступна стаття

У Тернополі відбудеться футбольний матч за участю учасників АТО

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.