Масштабна реконструкція бою у Збаражі (Наживо)

Через майже 4 століття великий бій під проводом Богдана Хмельницького відтворюють у Збаражі. У реконструкції подій беруть участь понад 1000 козаків та польських гусарів.

Проект «Битва за Незалежність. Збараж 1649 р.» підготували  у  заповіднику «Замки Тернопілля». У Збаражі подібні заходи проводять щороку, однак цьогоріч – особливе театралізоване дійство.

Бути очевидцями подій Національно-визвольної війни ви можете разом з Першим інтернет-телебаченням Тернопільщини “МедіаТОР”. Реконструкцію бою транслюємо на нашій сторінці в Фейсбук.

Попередня стаття

У Тернополі молодик вкусив поліцейського

Наступна стаття

У Кременці пенсіонер помер через падіння зі сходів

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.