У Гідропарку може з’явитися Сонячна система у масштабі

Нову туристичну родзинку планують створити у Тернополі. А саме Модель Сонячної системи.  Її у гідропарку пропонує облаштувати Юрій Соянов. Свою пропозицію він подав на конкурс проектів «Громадський бюджет 20202».

–  Проект унікальний для України — відвідувачі парку зможуть на власні очі побачити, наскільки великими є відстані у нашій Сонячній системі порівняно з розмірами планет. Наприклад, відстань від макету Сонця на початку алеї до Меркурію, Венери, Землі і Марсу становитиме 29, 54, 75 і 114 метрів відповідно, а Юпітер, Сатурн і Уран будуть на відстанях 390, 715 та 1437 м. Діаметр Землі в такому масштабі становитиме 6,4 мм, – пише автор проекту.

Планети будуть розміщені на металевих колонах у прозорих плексигласових кейсах. Перед малими планетами буде збільшувальне скло, щоб їх можна було роздивитись. На кейсах також буде підписано реальну відстань і діаметр планет. Нептун до комплексу включений не буде, оскільки тоді довелося б ще більше стискати масштаб і робити моделі планет значно меншими.

Вартість проекту – 55 тис. грн.

Це буде неабиякою цікавинкою та неординарним туристичним об’єктом у нашому місті, зазначає автор проекту.

Попередня стаття

На Тернопільщині за вечір – дві аварії з велосипедистами. Чоловіка збили насмерть

Наступна стаття

У садках Тернополя знову вимкнуть опалення

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.