Тернополянам розкажуть, на що йдуть їхні гроші? Не пропустіть!

Майже кожен з нас знає свій річний чи місячний особистий або ж сімейний бюджет. А як щодо бюджету країни?

Вже 23 жовтня народні депутати та експерти Української Галицької Партії розкажуть про бюджет 2020 . Зокрема, розкладуть по поличках все, що ви хотіли знати про кошторис країни у сферах освіти, економіки та місцевого самоврядування. А ще буде жива дискусія. Відтак задати нардепам запитання та обговорити проблеми зможе кожен, адже перше інтернет-телебачення МедіаТОР транслюватиме обговорення наживо.

Серед спікерів заходу експерти УГП:
Ira Tsyapa Bek, керівниця освітньої експертної групи УГП
Andriana Shehlovych, фахівець економічної групи УГП
Андрій Пелехатий, керівник експертної групи УГП з питань децентралізації

А також народні депутати України:
Наталія Піпа, народна депутатка України IX скликання, секретар комітету з питань освіти, науки та інновацій.
Галина Васильченко, народна депутатка України IX скликання, членкиня комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.
Роман Лозинський (Roman Lozynskyi), народний депутат України IX скликання, заступник голови комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Долучайтесь до перегляду, пишіть свої запитання і думки на сторінці МедіаТОРа у Facebook.

Сьогодні, 23 жовтня, об 11:00. Не пропустіть!

Попередня стаття

30 жовтня на деяких вулицях Тернополя не буде води

Наступна стаття

У Тернополі обговорюють бюджет 2020 (Наживо)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.