![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2019/11/969bd8405e917852c1fad26d215fabc0.jpg)
У неділю, 22 грудня, на Тернопільщині відбудуться перші вибори в чотирьох об’єднаних територіальних громадах, – йдеться у постанові Центральної виборчої комісії.
Голову громади та депутатів обиратимуть у Нараївській, Вікнянській, Млиновецькій та Великобірківській сільських об’єднаних територіальних громадах.
Нараївська ОТГ об’єднує 18 сіл (7 сільських рад), Вікнянська – 10 сіл (5 сільських рад), Млиновецька – 12 сіл (3 сільські ради), Великобірківська – 3 села (2 сільські ради).
Окрім того, 22 грудня обиратимуть депутатів 33 сільських та селищних рад. Зокрема, у Тернопільській області такі вибори відбудуться до Трибухівської сільської ради, Вишнівецької селищної ради та Байковецької сільської ради.
Початок виборчого процесу в області – 2 листопада.