Гра на біс і порваний смичок: драйвовий концерт Олександра Божика – у Тернополі (Відео)

Захоплені глядачі, які не відпускали зі сцени, і зламаний смичок. Концерт скрипаля-віртуоза Олександра Божика відбувся 11 січня в Тернополі. Разом з дружиною Юлією і рок-оркестром вперше в нашому місті виступили торік, теж 11 січня. Кажуть, це магія цифр.

На сцену Олександр Божик вийшов без оголошення й відразу почав грати. Так, що захопив подих усіх присутніх у переповненій залі драмтеатру. Глядачі з подивом слухали всесвітньовідомі композиції класики та року, а подекуди – їх поєднання, наприклад, Вівальді та AC/DC. Також скрипаль здивував авторською музикою. Лідируюча скрипка гармонійно звучала разом з оркестром, Юлія Божик творила разом з чоловіком й підтримувала його поглядом і усмішкою.

Виступ у Тернополі припав на День подяки. Олександр Божик щиро дякував глядачам за їхню любов до музики і надзвичайно теплий прийом. Одна з авторських мелодій була про мрії, отож він розповів як здійснилась одна з його мрій: грати на сцені в кросівках.

Скрипаль завоював серця глядачів не лише майстерним виконанням, а й щирістю емоцій. Він жартував і спілкувався з людьми. Енергетику, якою наповнився зал, не описати словами.

Після виконання кожної композиції глядачі довго аплодували та знімали емоційне виконання на камери телефонів, а після концерту ставали у чергу, аби сфотографуватись з Олександром і Юлією.

Згодом відео і фото глядачі публікували у соцмережах. А під такими дописами – відгуки.

Це було казково, мегадрайвово! Цього року вже були вдруге. Дякуємо за святковий настрій, – написала у Фейсбук Galina Sk.

Вчора були з Тарасом на концерті скрипаля Олександра Божика.
Ну, що вам сказати про цей концерт, люди… Це було – божественно! Олександр Божик – це не просто скрипаль-віртуоз в якнайнеймовірнішому вимірі цього мистецтва. Для нього немає неможливого у володінні скрипкою. Але кого нині здивуєш вправним володінням інструментом. А от володіти залом, володіти душами глядачів, підносити їх на вершину сходів від землі до неба, якими є музика – хто це вміє, окрім генія?
Ці півтори години наші душі були волосинами смичка цього неймовірного музиканта і його оркестру. Рок-скрипка? Так, він зробив це! І соло, і з оркестром, а найбільше – duo – удвох із дружиною Юлією Божик – не меншим віртуозом фортеп’яно. Молоді, красиві, закохані, небесно талановиті!
Театр не просто був переповнений – не було де голці впасти! Зал шаленів, оплески припинялися лиш з тієї причини, що треба ж було дати музикантам можливість грати знову й знову.
Такого вибуху шаленої енергетики найвищого класу не можу навіть пригадати… Фантастика, добрі люди. Хто не бачив – підіть подивіться й послухайте,
– прорецензувала виступ тернопільська письменниця Леся Коковська-Романчук.

Сам Олександр Божик подякував шанувальникам:

Тернопіль, ну чому ви такі класні? Чому ми тут кожного року збираємо переаншлаги, в чому секрет вашого позитиву, вашої любові, вашого неймовірного заряду енергії? Коли вчора нам після концерту аплодували при закритій кулісі і просили заграти на біс, я відчув, що таке любов до музики. ДЯКУЄМО ВАМ! Ви просто нереальні.

Для багатьох глядачів півтори години музики пролетіли, наче кілька хвилин. Наприкінці всі аплодували стоячи, а коли закрили куліси, не розходились і просили музиканта зіграти на біс. Він пообіцяв: з шанувальниками в Тернополі зустрінеться незабаром. Можливо, на концерті куми Оксани Мухи.

Тернопіль, ну чому ви такі класні? Чому ми тут кожного року збираємо переаншлаги, в чому секрет вашого позитиву, вашої…

Опубліковано Oleksandr Bozhyk / Олександром Божиком Неділя, 12 січня 2020 р.

Емоції переповнюють, коли драйв і енергія, щирість та емоційність заповнюють увесь зал та усю твою свідомість! Щира…

Опубліковано Наталею Плахцінською Субота, 11 січня 2020 р.

Попередня стаття

В аварії біля с. Почапинці травмувались четверо людей. Водій у комі (Фото)

Наступна стаття

4 години дискусій. В області нарешті прийняли бюджет (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.