![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2020/01/63bd979574eee4593dd2ae25c0dccdd65e25551cce65a.jpg)
На ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх, які тривають в Швейцарії, цими днями проходить боротьба серед представників санного спорту. Змагання відбуваються на легендарній Олімпійській бобслейній трасі Санкт-Моріца-Челерина, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.
Найвищим результатом серед наших спортсменів наразі може похвалитися кременчанка Юліанна Туницька, яка посіла високе п’яте місце. Вона виступала в одномісних санях серед дівчат за сумою двох заїздів з результатом 1:50.576.