На двох вулицях Тернополя спецслужбовці затримують порушників. Місто у заторах (Фото)

На вулиці Тарнавського багато поліцейських та спецслужбовців. Відбувається затримання невідомих чоловіків. За слідчими діями спостерігають тернополяни. Рух транспорту утруднений.

Таке ж затриманні відбувається у центрі міста. Очевидці кажуть: затримують автокрадіїв. Ймовірно, у підозрюваних є наркотичні речовини.

У прес-службі ГУНП офіційні коментарі обіцяють надати після завершення спецоперації. Деталі згодом на сайті mediator.te.ua

 

Попередня стаття

Тернополянка продає свою картину, аби допомогти хлопцям, які з опіками в лікарні (Фото)

Наступна стаття

Рік Білого металевого Щура розпочинається з 25 січня. Гороскоп 2020 (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.