![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2020/01/83068344_798923383920549_8686814541503266816_n.jpg)
На виїзді з ринку на вул. М. Шептицького в Тернополі зіткнулись автобус, ймовірно, міжміського сполучення, з іномаркою.
На місці працює патрульна поліція. Як повідомила речниця патрульної поліції в Тернопільській області Катерина Басалига, на водія транспортного засобу БАЗ оформлено протокол за ст. 124 КУпАП (Порушення ПДР, що призвели до ДТП ). Він не надав перевагу в русі водію автомобіля Toyota. Рух транспорту ускладнений, але заторів нема.