Жителі Микулинецької громади продовжують чергувати на блокпостах (Наживо)

 

Жителі Микулинецької громади не покидають своїх постів. Очікується, що літак з людьми, яких мають евакуювати з китайського міста Ухань, прилетить до України 20 лютого, до цього часу люди будуть чергувати на в’їзді до санаторію «Медобори».

Нагадаємо, вчора місцеві жителі облаштували на дорозі цілодобові блокпости, щоб не допустити ймовірного приїзду на карантин до санаторію «Медобори» українців, яких планують евакуювати з Китаю через спалах коронавірусу.

Попередня стаття

Не везти на Тернопільщину українців з Китаю вимагають в Президента депутати облради

Наступна стаття

У Тернополі розшукують чоловіків, які побили працівниць ринку (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.