Тернополяни можуть безкоштовно обстежитись, щоб зберегти зір

У рамках Тижня глаукоми в Тернополі всі охочі можуть безкоштовно виміряти внутрішньоочний тиск на сучасному комп’ютерному безконтактному пневматичному тонометрі. Зробити це можна з 10 до 13 березня 2020 року з 8:00 год. до 14:00 год. у КП «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» Тернопільської міської ради (вул. Руська, 47, 1 поверх).

Детальніша інформація за телефоном: (0352) 47-22-98.

Нагадаємо, з нагоди Всесвітнього дня боротьби з глаукомою ВООЗ оголосила період з 8 по 14 березня 2020 року Всесвітнім тижнем глаукоми. Цю ініціативу підтримала й Україна.

Довідково. Глаукома – це важке захворювання ока, яке за пізнього виявлення та без адекватного лікування приводить до неминучої сліпоти. Втрата зору відбувається поступово і найчастіше безболісно. Саме тому пацієнти звертаються до лікаря занадто пізно, коли відновити зір уже неможливо. Зараз у світі налічується 78 млн людей, яким встановлено діагноз «глаукома», а до 2040 року їх кількість становитиме 112 млн. Рання діагностика глаукоми та призначення правильного лікування дають пацієнтам шанс зберегти зір. Для своєчасного виявлення глаукоми потрібно виміряти внутрішньоочний тиск та отримати консультацію офтальмолога.

Попередня стаття

Чи пам’ятають біографію і творчість Шевченка обласні обранці (Відео)

Наступна стаття

Олександр Ковальчук у програмі “Позиція”

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.